Партія пенсіонерів України (ППУ)

Партія Пенсіонерів України (ППУ) – це українська політична партія, лідером якої є Кукуріка Микола Миколайович. Своєю ідеологією партія визначає захист громадян України, пенсіонерів, ветеранів праці та учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів, а також незахищених груп населення в реалізації їх соціальних прав та свобод.

Історія

Зареєстрована Партія Пенсіонерів України Міністерством юстиції України в листопаді 1999 р.

У 2002 році на IV з’їзді ППУ Головою Партії Пенсіонерів України був обраний Фелікс Едуардович Петросян. На цей час в Україні було зареєстровано лише 19 осередків ППУ. Під час керівництва Партією Петросяном Феліксом Едуардовичем була проведена робота по максимальному збільшенню зареєстрованих партійних осередків та утвердженню ППУ як нової організованої сили, котра на ділі бореться за права пенсіонерів та соціально незахищених категорій населення.

. На той час до складу ППУ входили:

- 25 обласних, Київська і Севастопольська міські партійні організації;

- 153 міських організацій;

- 425 районних організацій;

- 381 селищна організація;

- 3047 первинних організацій.

Всього: 4033 партійних організацій по Україні.

На парламентські вибори 2002 р. Партія Пенсіонерів України мала намір йти у складі виборчого блоку "Веселка". Проте ЦВК скасувала реєстрацію кандидатів від блоку.

На вибори 2006 р. Партія Пенсіонерів України пішла самостійно. За підсумками виборчої кампанії 2006 р. депутатами місцевих рад від партії було обрано 505 представників.

26 березня 2006 року Партія Пенсіонерів України ввійшла до складу Одеської обласної ради. 4-ри представники від Партії Пенсіонерів України стали депутатами Одеської обласної ради, 7-ім представників від ППУ – депутатами районних та міських рад Одеської області, більше 50-ти представників від ППУ стали депутатами сільських рад Одеської області. Керівником фракції ППУ у Одеській обласній раді був обраний Петросян Фелікс Едуардович.

23.02.2007 року Петросяна Ф.Е. обрали на посаду заступника голови Одеської обласної ради, де він протягом тривалого часу здійснював координацію діяльності постійних комісій обласної ради з питань соціальної політики, з питань культури, історичної спадщини, духовності та національних меншин, з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту, з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства.

У позачергових парламентських виборах 2007 р. Партія Пенсіонерів України брала участь у складі "Блоку партії пенсіонерів України", що складався з представників двох політичних сил – Партії Пенсіонерів України та Партії захисту пенсіонерів України. Рішення про утворення виборчого блоку політичних партій було прийняте на ІХ з'їзді Партії Пенсіонерів України, що відбувся 14.08.2007 року та VIII позачерговому з'їзді Партії захисту пенсіонерів, що відбувся 11.08.2007 року.

За підсумками виборчої кампанії "Блок партії пенсіонерів України" отримав всього 0,14% голосів виборців.

26 травня 2010 року передчасно помер голова Партії Пенсіонерів України Петросян Фелікс Едуардович.

07 серпня 2010 року в м. Одеса відбувся Х з’їзд Партії Пенсіонерів України, на якому головою Партії було обрано Петросяна Амрама Давидовича.

У виборах до місцевих рад 2010 року партії Пенсіонерів України не змогла в повному обсязі провести належну агітаційну та передвиборчу кампанії, у зв'язку з чим лише 39-ть представників Партії стали депутатами місцевих рад різних рівнів.

На Парламентських виборах 2012 р. партія набрала 0.56%. (9-те місце серед всіх політичних партій). Проте цього теж було замало для проходження до Верховної ради.

На засіданні Президії Центрального комітету ППУ було прийняте рішення про скликання позачергового з'їзду Партії.

21 грудня 2013 року в м. Одеса відбувся ХІІ з’їзд Партії Пенсіонерів України, на якому головою Партії Пенсіонерів України було обрано Кукуріку Миколу Миколайовича, який до цього очолював Харківську міську організації Партії Пенсіонерів України.

У процесі голосування Кукуріку М. М. підтримали усі 133-и делегати з'їзду ППУ. Із обранням нового голови ППУ пов'язують відродження Партії Пенсіонерів України, як партії, котра бореться за права найбільш вразливих категорій населення країни. У своєму зверненні до українців Кукуріка зокрема зазначив:

«Сьогодні ППУ стала на шлях свого відродження. Переконаний, що вже за декілька років ми отримаємо потужну структуру, здатну впливати на суспільне життя в країні та значно підвищити рівень соціального захисту найбільш вразливих верств населення».

Вибори в Київраду

25 травня 2014 Територіальна Київська міська організація Партії Пенсіонерів України взяла участь у дострокових виборах до Київської міської ради.

У парламентських виборах 26 жовтня 2014 року Партія Пенсіонерів України участі не бере.

На сьогоднішній день у Партії Пенсіонерів України нараховується біля 300 тисяч членів ППУ по всій Україні.

Головний офіс Партії Пенсіонерів України розташований за адресою: Україна, 01021,м.Київ, вул. Михайла Грушевського, буд. 9, оф. 34

Контактний телефон: +38 (044) 280 15 70, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Посилання

Офіційний сайт Партії Пенсіонерів України ppukr.org

 


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами