Питання та відповіді про партію

Нижче Ви можете знайти відповіді на найбільш поширені запитання:

Партія декларує захист всіх соціально незахищених громадян, a їх сьогодні більше 90% населення України. Тому, партія, яка створювалася спочатку для захисту інтересів пенсіонерів, в критичний для свого народу і держави період, взяла курс на захист і підтримку добробуту трудової більшості громадян України.

Чому партія має таку назву?
Спочатку, партія створювалася для захисту інтересів найбільш соціально незахищених громадян України, якими на момент створення партії, більшою мірою, були пенсіонери.
Коли була зареєстрована ППУ?
Партія Пенсіонерів України була зареєстрована ще в 1999 році. Цей факт говорить про те, що партія не є «технічною» або «тематичної одноденкою» (створеної для вирішення одномоментних політико-технологічних задач). Тривалість існування, в незалежності від зміни політичних настроїв в Україні, підтверджує її актуальність і затребуваність не тільки протягом минулих років, але і в осяжній перспективі.
Хто керує партією?
21 грудня 2013 на XII з'їзді ППУ Головою партії був обраний Кукуріка Микола Миколайович, який раніше очолював Харківську міську організацію ППУ. Своєю роботою він ініціював новий виток розвитку партії.
Чи є партія всеукраїнською
Партія є офіційно зареєстрованою, згідно чинного законодавства України, входить до переліку політичних партій державної реєстраційної служби України і має статус всеукраїнської.
Які цілі та завдання ставить перед собою партія сьогодні?
Партія декларує захист всіх соціально незахищених громадян, a їх сьогодні більше 90% населення України. Тому, партія, спочатку яка створювалася для захисту інтересів пенсіонерів, в критичний для свого народу і держави період, взяла курс на захист і підтримку добробуту трудової більшості громадян України.
Чому про партію так мало чути?
У розвитку кожної структури присутні періоди спаду і зльоту активності. Це залежить від багатьох факторів, у тому числі і від команди однодумців, рухомих в єдиному напрямку. І тут, не настільки важливо, чому про партію було мало чути раніше. Набагато важливіше, чим вона є сьогодні, і чим здатна сприяти поліпшенню добробуту громадян і розвитку держави завтра.

Сьогодні партія, ще не маючи влади, посильно запроваджує механізми поліпшення життя своїх однопартійців, тому отримавши владу завтра, знайде в собі сили і вміння принести реальну користь своєму народові та державі.

Чи блокуватиметься партія з якою-небудь політичною партією для досягнення своїх цілей?
Варіант блокування є не тільки технічним засобом для зміцнення політичних партій на період виборів. При цьому партії з різними цілями і завданнями, в тому числі і різним ступенем бажання сприяти добробуту своїх громадян, шляхом створення блоків можуть спільно посилювати позиції на виборах. Такі партії і в післявиборний період зможуть єдиним блоком вирішувати свої завдання.

На сьогоднішній день керівництво партії не бачить політичної сили з настільки схожими цілями, які дозволять спільно реалізовувати наші завдання і в після виборчий період.

Чим партія відрізняється від інших партій?
Партія не ставить своїм завданням відрізнятися або бути схожою на інші політичні сили. Вона має свої чіткі цілі та завдання, плани та шляхи їх втілення в життя. І лише намагається максимально гнучко коригувати механізми реалізації, своєчасно реагуючи на реалії та виклики сьогоднішнього важкого становища громадян і держави.

Основними ж цілями партії, в даний період її розвитку та рівня впливу на владу, є захист конституційних прав і свобод громадян, дотримання соціальних норм у державі та пошук механізмів підтримки добробуту незаможних громадян України. Якими є на сьогоднішній момент більше 90% населення країни.

Чи обов'язково вступати в партію або можна просто за неї голосувати?
Вибір політичної сили і питання участі в ній є вільним і добровільним вибором кожного громадянина. Але для нас важлива посильна участь кожного прихильника в житті партії. Тому ми раді бачити всіх однодумців в наших згуртованих лавах.
Прихильникам інших політичних течій: Чому я повинен голосувати за цю партію, а не ту якій віддав голос раніше?
Актив партії поважає вільний демократичний вибір громадян України. Тому ми з розумінням ставимося до попереднього вибору політичної сили. Але, у свою чергу, партія пропонує Вам приєднатися до політичного об'єднання однодумців з тим, щоб не стільки голосуванням на виборах, скільки в повсякденному позаполітичному життi, дієво сприяти поліпшенню добробуту свого, своїх близьких, своїх співгромадян.

Голосуючи ж за партію, Ви, тим самим, підсилюєте позиції нашого об'єднання однодумців. Завдяки цьому, у нас з'являться додаткові можливості зробити більш ефективною позитивну дію програм, які ми проводимо програм, і розширити їх вплив на більше число громадян України.

Чому я повинен голосувати за цю партію?
Партія пропонує Вам приєднається до політичного об'єднання однодумців з тим, щоб не тільки голосуванням на виборах, а й у повсякденному позаполітичному життi, дієво сприяти поліпшенню добробуту свого, своїх близьких, своїх співгромадян.

Голосуючи за партію, Ви, тим самим, підсилюєте позиції нашого об'єднання однодумців. Завдяки цьому, у нас з'являться додаткові можливості зробити більш ефективним позитивну дію програм, які ми проводимо, і розширити їх вплив на більше число громадян України.

Що станеться, якщо партія не пройде на цих виборах?
Участь у цих виборах не є остаточною самоціллю партії.

Тому, якщо партія не пройде на цих виборах, вона продовжить планову роботу з удосконалення діючих програм і пошуку нових механізмів покращення добробуту своїх партійців. Буде і далі проводити повсякденні внутрішньо і зовнішньо партійні заходи і залучати до своїх лав нових однодумців.

Що станеться, якщо партія пройде на цих виборах?
Якщо партія пройде на цих виборах, вона скоректує свої плани відповідно до нових можливостей, що з'явилися і продовжить роботу з удосконалення діючих програм і пошуку нових механізмів покращення добробуту своїх партійців. А також, буде і далі проводити необхідну партійну діяльність і залучати до своїх лав нових однодумців.
Що партія може запропонувати партійцям щодо поліпшення їхнього життя прямо зараз в дану хвилину і не залежно від того, чи отримає партія депутатські мандати чи ні?
Ми розуміємо, що найбільш нужденна частина наших партійців і прихильників, у важкій ситуації, що вже сьогодні склалася, не мають можливості очікувати поки партія набере силу, і перишовши до влади почне кардинально змінювати ситуацію в бік стабілізації економіки України та врегулювання суперечностей у державі.

Тому ми висуваємо принципово іншу, ніж існуючі сьогодні на політичному ринку України, концепцію відносин з партійцями. Вони повинні в незалежності від того чи пройде місцевий кандидат у депутати чи ні, вже сьогодні відчути поліпшення свого життя від активної участі в партії.

Так, ми пропонуємо своїм партійним організаціям на місцях впроваджувати програми підтримки добробуту рядових партійців і прихильників партії. Які дозволяють знизити витрати при придбанні товарів і послуг, сприяти розвитку індивідуального та колективного внутрішньопартійного малого підприємництва, організовувати заходи щодо поліпшення рівня життя рядових партійців на основі взаємодопомоги та колективної діяльності.

Крім того, ми пропонуємо партійцям і прихильникам партії широкий спектр механізмів, спрямований на задоволення культурно-просвітницьких, духовних та інших потреб, шляхом проведення маловитратних колективних заходів організації спільного дозвілля.

Щоб це не носило одиничний, тимчасовий характер, ми рекомендуємо активно впроваджувати дані партійні програми активу і всім членам місцевих парторганізацій. І чим вище активність партійців на місцях, тим ефективніше відчувається позитивний вплив програм на їхнє життя.

У разі ж перемоги на виборах, у місцевої партійної організації та всієї територіальної громади з'являється більше можливостей щодо поліпшення власного добробуту. А вся партія, ще на один крок просувається на шляху стабілізації суспільства і держави в цілому.

До чого Ви тяжієте в питаннях Євроінтеграції та приєднання до Митного союзу?
За своїми геополітичними уподобаннями партія є центристською. Це дозволяє нам ефективно працювати на всій території України. Також ми розуміємо, що народ розділений на два протиборчі табори. Тому, ми пропонуємо відкласти убік роз'єднують націю чвари, і зосередиться на збереженні, зміцненні країни і питаннях виживання нації. А вже після виходу з системної кризи, в якій Україна перебуває сьогодні, думати про необхідність приєднання.

Хоча дана позиція не заважає партії вже сьогодні бути учасницею Асоціації партій пенсіонерів Європи.

Що дає партії участь в Асоціації партій пенсіонерів Європи?
Розглядаючи це питання, слід згадати, що партія є прямим учасником міжнародних відносин. Тому, їй вже зараз доводиться думати про налагодження конструктивних відносин з міжнародними політичними інститутами різних країн, з тим щоб надалі, перебуваючи при владі мати, у тому числі, і власні ефективні важелі відстоювання інтересів України на міжнародній арені.
Чи готова партія брати участь у подібних міжнародних об'єднаннях з російськими партіями?
Якщо партія будь-якої країни побажає стати учасником Асоціації партій пенсіонерів Європи прийняття асоціативного члена повинно супроводжуватися голосуванням. Незалежно від полярності результатів голосування ми приймемо колегіальне рішення наших європейських партнерів.
Як партія може захистити малий бізнес вже сьогодні і завтра, коли прийде до влади?
На внутрішньому ринку великий підприємець сьогодні, як і раніше, має достатню підтримку інших політичних сил. Тому, ще не будучи при владі, ми шукаємо шляхи і механізми підтримки національного підприємця і в першу чергу дрібного і середнього, який найбільш потребує підтримки. Так, партія посильно сприяє розвитку партійців-підприємців та підприємців-партнерів учасників наших програм. Пропонує механізми для розвитку індивідуальної та колективної підприємницької діяльності в рядах однопартійців.

На міжнародному ж рівні вже сьогодні, будучи членом Асоціації партій пенсіонерів Європи, партія готова сприяти налагодженню міжгалузевих зв'язків і пошуку додаткових ринків збуту продукції.

З приходом до влади можливості партії лише посиляться, але пріоритетна позиція у підтримці малого і середнього підприємця для партії залишиться незмінною.

Хто Вас підтримує?
Партію підтримують ті дрібні та середні підприємці-патриці, які розуміють, що благополуччя українців вище за бажання швидше потрапити в депутатське крісло купивши місце у партій, що довели країну до системної кризи.

Крім цього, партію підтримують прості громадяни-партійці, що ще не зневірилися в те, що самі зможуть через партію впливати на процеси в країні, вносячи свію посильну безкорисливу суспільну працю у зміцнення партії та її просування до управління державою.

Ваше відношення до олігархів?
Партія не має відношення до олігархів, бо розуміє, що інтереси кількох олігархів і всього іншого народу входять в системні протиріччя. Так, олігарх змушений думати про збереження і збільшенні власного капіталу бiльш, ніж про збільшення доходу будь-якого іншого українця.

Крім того, теорію збереження ще ніхто не відміняв. Так, щоб у когось, чогось стало більше, в інших цього має стати менше!

Як Ви збираєтеся піднімати економіку?
Сказати сьогодні, які механізми розвитку економіки будуть ефективні завтра, значить зробити безвідповідальну популістську заяву. Так, в основі розвитку раннього капіталізму стояв марксистський постулат про невичерпність природних ресурсів. І механізми становлення капіталізму грунтувалися на цьому твердженні. Двадцять п'ять років тому Україна мала міцні промислові галузі. Сьогодні, вона швидкими темпами опускається до рівня аграрної держави. Тому сказати, які механізми виведення економіки з кризи слід застосовувати на момент приходу партії до влади, зараз не представляється обгрунтованим.

У всякому разі, це мають бути заходи, орієнтовані на підтримку трудового класу як продуктивного і підтримуючого внутрішнє товароспоживання в державі, що є обов'язковою умовою розвитку національного виробника на внутрішньому ринку.

Якщо людина не має оплати праці, він нічого не виробляє і не купує.

Також, слід надати підтримку розвитку вітчизняного підприємця, як класу діяльного і здатного ініціювати створення продукту в країні.

Але, щоб надалі не породжувати катастрофічного соціального розшарування в суспільстві і зубожіння виробляючого трудового класу, слід ввести справедливий коефіцієнт оплати праці, при якому доходи від продуктивної діяльності будуть обгрунтовано розподілятися між наймачем і найманим. Як це зараз і відбувається в багатьох країнах Європи.

Як Ваша партія відноситься до зміни влади революційним шляхом?
Слід відокремити поняття «палацового перевороту» і революції, з залученням в цю політичну дію широких народних мас. Навіть в історії цивілізованих країн, залучення народних мас в революційні події технологічно призводить до кровопролиття пересічних громадян. Партія не може дозволити собі починати творчий владний шлях, пройшовши через кров своїх співгромадян, дестабілізацію в державі та соціальний катаклізм. Таке ж відношення у нас і до «палацових переворотів».

Ми бачимо наш шлях у зміцненні та розширенні впливу партії в суспільстві. Тільки подібний, природний шлях становлення політичної сили, яка претендує на всенародну підтримку здатний дати нації порядок, стабільність і гарантії майбутнього дня.

Ваше відношення до подій у Криму й на Донбасі?
Ми вже неодноразово заявляли, що партія прагне зберегти поміркованість і усвідомленість у справі реального згуртування нації.

Крім того, партія, будучи творчою і передбачаючи можливість розвитку кривавих подій, свідомо утримувалася від активної участі на одній зі сторін, в клановому розподілі влади шляхом використання населення України. Що дозволяє партії, однією з небагатьох політичних сил в країні, сприяти врегулюванню конфліктів з обома сторонами, і реально сприяти об'єднанню народу і держави, як і раніше розриваного політичними кланами.

Ми вважаємо, що народна партія, якою є ППУ, може дозволити собі відсунути свій прихід до влади в часі, і не піддавати власний народ міжусобній розбраті і кровопролиттю.

Ваше ставлення до чинної влади або окремим її політичним течіям?
У короткостроковій перспективі, яскраво виражена опозиційна чи погоджувальна позиція може принести значні політичні дивіденди.

Але партія обрала шлях захисту народу України. Здійснити подібний захист громадян можна, лише перебуваючи в конструктивному діалозі з будь якою чинною владою. Адже суперечка породжує нерозв'язний конфлікт, а діалог призводить до врегулювання негативних явищ.

Тому партія завжди буде знаходиться в конструктивно-критичному діалозі з чинною владою.

Як Вам вдається погасити в партії суперечності, викликані подіями останніх років?
Ми пропонуємо своєму активу прийняти концепцію політика-творця при якій, політик повинен відкинути убік ілюзії особистої неприязні і поставитися до своїх співгромадян та держави по-батьківськи. Адже тільки такий політик зможе стати годувальником для країни і захисником для всього народу, яким є батько у власній родині.

Політику-творцю нічого ділити в своєму народі і державі, його місія - творити і захищати!

Які гарантії того що, прийшовши до влади Ваші обіцянки не стануть черговим обманом?
Голослівна надання гарантій партійною структурою на віддалену перспективу є традиційним політиканством.

У цій ситуації виборцю слід зрозуміти мотивацію і звернути увагу на реальну діяльність партій. Якщо в основі партії лежить принцип прихованого або явного обслуговування інтересів окремого олігарха чи олігархічного клану, значить, дана партія буде триматися цього головного для неї курсу, і будучи при владі, використовуючи при цьому довіру громадян в передвиборний і наступний періоди.

Явними ознаками таких партій є популістська риторика, діяльність за прямим та прихованим підкупом виборців шляхом щедрої передвиборної «благодійності», залучення громадян до роботи в партії за гроші, погіршення життя простих громадян під час її присутності у владі, постійний пошук відмовок і причин чому партії не можуть відійти від обслуговування інтересів олігархату і виконати свої передвиборчі обіцянки, а також регулярні обіцянки процвітання в майбутньому.

Чи не олігархічні партії, партії народні, можна визначити по відсутності олігархів, і, як наслідок, відсутності понад фінансування, і реальному бажанням громадян, у тому числі і свідомих підприємців, об'єднається для колективного спільного виживання і сприяння процвітанню суспільства і держави в цілому.

Але в теж час, дієві народні партії відрізняються від неспроможних політичних структур тим, що вже сьогодні, не будучи при владі, знаходять в собі сили і механізми для реального покращення життя своїх партійців і прихильників вже зараз. І подібним дієвим народним партіям не потрібно давати гарантії своїм виборцям на завтрашній день. Їх діяльність вже сьогодні показує здатність прийшовши до влади знайти ефективні інноваційні механізми поліпшення ситуації в країні. Таким народним партіям не доведеться починати реально працювати, вони будуть і далі планово проводити свою повсякденну діяльність.

Інші матеріали в цій категорії: « Партія пенсіонерів України (ППУ)

Підпишіться на розсилку новин