ППУ Робота

Важлива інформація для ознайомлення: коротка інформація про програму "ППУ Робота", умова участі в програмі, цінова політика, послідовність Ваших дій і інші корисні питання.

 

Про програму "ППУ Робота"

У розділі Ви зможете знайти тільки актуальні вакансії різних професій. Вакансії постійно додаються - дізнавайтеся у наших регіональних координаторів. Також ми надаємо повне консультування з усіх питань.

Вакансії в Польщі

Координати наших регіональних представників. Зв'яжіться з нами в Вашому регіоні або з Київським представництвом.

Контакти регіональних координаторів

Невірно зібрані документи або неграмотно заповнена анкета - це підстава для отримання відмови. Пропонуємо приклад правильного заповнення анкети.

Заповнення візової анкети

ППУ, в своїй діяльності, дотримується принципів легальності та офіційності. Тут, Ви можете прочитати документи, згідно яких діє актив партії.

Офіційні документи

 

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами