ППУ Робота

Забезпечуючи годувальника роботою, ми формуємо достаток сім'ї та стабільність держави!

ПРО ПРОГРАМУ ППУ РОБОТА

«ППУ Робота» - соціальна програма Партії Пенсіонерів України, спрямована на підтримку громадян України через допомогу в працевлаштуванні.

ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ ВІД ПРОГРАМИ?

Ви можете отримати високооплачувану роботу в Польщі (від 12 тис. грн.) отримавши, через партнерів ППУ в Польщі, запрошення, робоче місце і тимчасову робочу візу за допомогою наших регіональних координаторів програми "ППУ Робота".

Крім цього, ставши членом ППУ, Ви отримаєте пакет соціального захисту під час всього періоду роботи в Польщі і після повернення в Україну.

ХТО МОЖЕ СКОРИСТАТИСЯ ПРОГРАМОЮ?

Працевлаштування в Польщі надається повнолітнім громадянам України, що вступили в ряди або є дійсними членами ППУ, після узгодження відповідних питань з регіональними координаторами програми "ППУ Робота" і збору необхідних документів.

Членами ППУ є громадяни України досягли повноліття (18-ти річного віку), які вступили до лав членів ППУ і отримали персональний членський квиток ППУ.

ЧОМУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В ПОЛЬЩІ ЧЕРЕЗ "ППУ РОБОТА" ДЕШЕВШЕ НІЖ НА РИНКУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

ППУ не ставить за мету отримання прибутку від працевлаштування громадян через програму "ППУ Робота". Тому, актив ППУ домігся того, що через наших партнерів Ви вкладаєте гроші в своє працевлаштування максимально наближено до собівартості. ППУ не має прибутку від програми.

ЯК МОЖНА ОТРИМАТИ РОБОТУ В ПОЛЬЩІ ЧЕРЕЗ ПРОГРАМУ?

Для того щоб отримати роботу в Польщі необхідно:

  • зв'язатися по телефону з нашим координатором програми "ППУ Робота" в своєму регіоні або в Києві;
  • узгодити умови та можливість працевлаштування за бажаними вакансіями в Польщі;
  • дізнатися про соціальний пакет програми "ППУ Робота".

ЯКІ РЕСУРСИ МАЄ ППУ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ "ППУ РОБОТА" У ЄВРОПІ?

ППУ є членом "Асоціації партій пенсіонерів Європи". Використовуючи цей механізм міжнародних міжпартійних зв'язків, ППУ співпрацює з польською "Національною партією пенсіонерів". Ця співпраця дозволяє ППУ працювати з надійними партнерами в Польщі.

Надалі ППУ передбачає за підтримки "Асоціації партій пенсіонерів Європи" працевлаштовувати учасників програми "ППУ Робота" і в інших країнах Європи.

 

ОСНОВНИЙ ПРИНЦИП ПРОГРАМИ - ТУТ І ЗАРАЗ!

ОБГРУНТУВАННЯ ВВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ В ДІЮ:

1. "Держава повинна проводити діяльність, спрямовану на забезпечення достатньої кількості робочих місць для трудящих ..." - витримка з програмних матеріалів Партії Пенсіонерів України.

Тому актив ППУ вже сьогодні втілює в життя поставлені перед собою цілі і завдання всіма законними доступними методами.

2. ВАЖЛИВО: Партія розглядає вимушену міграцію працездатних українців тільки як тимчасовий засіб забезпечити сім'ї в період економічної кризи і отримання додаткового джерела валютних надходжень для економіки України. Пріоритетною для партії є необхідність забезпечити українців робочими місцями в межах країни.

ВАЖЛИВО: Поступово, по мірі розвитку програми "Союз підприємців ППУ", покликаної забезпечити підтримку малого, середнього бізнесу та розвитку індивідуального підприємництва, актив партії планує забезпечити системне формування робочих місць і працевлаштування партійців на території України. Вже сьогодні, просуваючи цю програму, актив партії забезпечує роботою частину партійців на території України!

3. Дієва народна партія, незважаючи на наявність або відсутність депутатів у Верховній Раді, може і повинна ставити перед собою завдання - вже сьогодні виробляти механізми системної допомоги своєму народу і державі!

Якщо і Ви хочете взяти активну участь в широкому розвитку соціальних програм Партії Пенсіонерів України та на насправді допомогти собі, своїм близьким і співвітчизникам залучаючи до програм активних людей у Вашому регіоні - звертайтеся в місцеву регіональну партійну організацію ППУ або до Виконкому Партії Пенсіонерів України.

Представник в Україні компаній, що працевлаштовують - польських партнерів ППУ

Інші матеріали в цій категорії: « Офіційні документи Заповнення візової анкети »

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами