Вакансії в Польщі

Увага! Вакансії постійно додаються - дізнавайтеся у наших регіональних координаторів.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, СЛЮСАР

МОНТАЖНИК КАБЕЛЬНИХ КОРОБОВ (ЛОТКІВ), ПОДСОБНИК МОНТАЖНИКА

На постійній основі, офіційно.

Об'єкти знаходяться на території Польщі. Це заводи, теплоелектростанції, атомні електростанції, тощо.

Види робіт: прокладка і підключення кабелів, конфігурація, нарізка і установка кабельних коробів, установка освітлювальної арматури, щитових, тощо.

Приклад: теплоелектростанція р Плоцьк, Польща.

Зарплата: 13 злотих/год для фахівця, 10 злотих - для помічника.

Фасадники

Робочі (вік працівників: 21 - 50 років) направляються на певний об'єкт згідно з актуальними вакансіями, узгоджується за 4 - 5 днів до від'їзду. Польща - Домброва - Гурнічій, Плоцьк.

Умови: Робочий день: 9-10 годин, в суботу - 5 годин (можуть бути варіанти).

Житло, робочий одяг, інструменти, доїзд до роботи, з роботи, з м.Львова на об'єкт за рахунок фірми. Харчування - за свій рахунок.

Зарплата: 13 злотих/год для фахівця, 10 злотих - для помічника.

Фірма SAMSUNG

Фірма SAMSUNG запрошує на роботу чоловіків і жінок в м Познань

Зарплата «на руки» від 2200 до 2500 злотих / міс.

Суть роботи: Робота з хорошими умовами праці та соціальними гарантіями. Робота на конвеєрі, не важка але монотонна робота. Полягає в складанні, упаковці окремих механізмів, робочих вузлів і деталей різних пристроїв і приладів, обслуговуванні поточних ліній. Все виробництво повністю автоматизовано, від робітника не потрібно значних зусиль, досить уважності і чіткого виконання своїх функцій.

Проживання за рахунок роботодавця, організовуються гарячі обіди і бутерброди! Жити у фірми, з усіма комфортними умовами!

Термопластавтомат

Потрібні 1 дівчина і 2 хлопця. Робота 10-15 км від міста Сzestоchowa Суть роботи: Робота полягає у виробництві кроксів, гумове взуття. Робота на сучасних термопластавтоматах. Суть роботи полягає в контролі якості продукції, упаковці, контролі наявності сировини в автоматах. Оплата: Середня зарплата 2400 - 2600 злотих. Робота по 10-12 годин. Перший час по 8 злотих / год. + 20% за нічні зміни + 30% субота (дівчата), 9 зл. / Година. - Хлопці. Неділя вихідний. Нічні 10,8 злотих, субота -11,7зл.- для хлопців, для дівчат 9,6 злотих і 10,4 відповідно. Житло платне 400 злотих, близько роботи. Перших два тижні 20 злотих, потім по 13 зл. Всі умови для життя є (пральна машина, холодильник, душова, кухня).

Працівники на тентову фабрику

Потрібні 25 осіб на роботу в Польщі. Робота в Польщі в м Czȩstochowa - Сілезьке воєводство. Роботу надають 2 фірми.

Суть роботи полягає в виготовленні тентів, мийці, упаковці, монтажі кріплень, фарбування і наклейці додаткової інформації на тент. ЗАРПЛАТА (Фірма 1) Оплата на час навчання 8.5 злотих на годину на руки. Після, від вироблення, близько 12 злотих на годину.

Робота 12 годин на дві зміни. Денна і нічна. Перший тиждень по 8 годин. (Ознайомлення та навчання) .Через місяць фірма надає житло. ЗАРПЛАТА (Фірма 2) Оплата 9 злотих на годину на руки. Через 2-3 місяці по 10 зл. / Год. Робота по 8-10 годин.

Житло надаємо платне: перші два тижні по 20зл. / добу, потім по 13 зл. В місяць 400 зл. Будинки з кухнями, санвузлами (пральна машина, холодильник, інтернет і так далі). Для кожного нового співробітника окремо закуповується нові матраци, подушки, ковдри і постільні приналежності. Або ж це облаштовані хостели з усіма зручностями.

Виробництво чаю

Фірма з виготовлення чаю набирає співробітників в кількості 2 чоловіків. Робота в Польщі в м Czȩstochowa. Потрібні фізично сильні працівники. Суть роботи: Робота на автоматі по виготовленню чаю. Винагорода за роботу: Оплата 13 злотих на годину на руки. Робота 8 годин на день, 6 днів на тиждень.

ОФИЦИАНТКИ, ДОПОМОГА ПО КУХНІ, ПРИБИРАННЯ

Кав'ярня в м. Czȩstochowa запрошує на роботу молодих дівчат.

Робота з клієнтами, допомога в кухні: миття посуду, чищення продуктів і тп, прибирання. Зарплата від 8 зл. в годину. В кінці місяця для тих, хто працював добре, без зауважень - премія. 11-13 робочих годин на день. Житло надаємо платне: перші два тижні по 20зл. / Добу, потім по 11 або по 13, в залежності від будинку в якому ви будете жити. В середньому в місяць 330-400 зл. Будинки з кухнями, санвузлами (пральна машина, холодильник, інтернет і так далі). Для кожного нового співробітника окремо закуповується нові матраци, подушки, ковдри і постільні приналежності. Або ж це облаштовані хостели з усіма зручностями.

Водії С+Е

Потрібні водії категорії С + Е з досвідом роботи для вантажоперевезень по Європі

1 фірма. Потрібні водії з правами КАТ. C + E. Робота в Польщі в м Czȩstochowa

ОБОВ'ЯЗКИ Автоперевезення. Водій-міжнародник (Франція, Голландія ін.), Знання технічної частини, вміння виправити дрібні неполадки.

ЗАРПЛАТА Зарплата і графік роботи за бажанням і погодженням з роботодавцем (в середньому від 5000 до 6000 злотих)

2 фірма. Транспортна фірма в г.Czȩstochowa, шукає 4 водія з категоріями С + Е на постійне час роботи. Машини нові Renault 2016 р Їздити з Польщі до Чехії (Прага).

ЗАРПЛАТА: за 9 рейсів туди і назад від 4000 тіс.зл.

ВИМОГИ:
Віза або карта побиту, щоб відразу приступити до роботи;
Код 95;
Карта керовці (тахографа);
Права кат. З + Е;
Дозвіл на перевезення ADR;
Висновки лікаря і психолога;
мед.страховка;
Знання польської мови (хоча б на мінімальному рівні);
Знання іноземної мов бажано.

Швачки

Потрібні швачки або учениці швачок. Робота в Польщі в м. Czȩstochowa

Відома польська фірма спеціалізується на пошитті чохлів і сумок на дитячі коляски, запрошує на роботу швачок і учениць швачок.

Суть роботи: Робота не важка, головне - мануальні здібності і бажання.

Винагорода за роботу: Середня зарплата від 2000 на початку до 3500 злотих. Зарплата перших 2 тижні по 10 злотих., Зміна 10-12 ч. Потім від виробітку, дівчата там працюють мають в середньому 10-15 злотих. / година.

Житло у роботи з хорошими умовами, платне 400 злотих. Перших два тижні по 20 злотих, / добу потім по 13 зл. Все для комфортного життя є (пральна машина, холодильник, душова, кухня). У кімнатах по 3-5 чоловік.

Електрики

Потрібні електрики на роботу в м Краків. Суть роботи - в прокладанні електричних мереж.

ЗАРПЛАТА від 2200-2500 тис. зл. і безпосередньо залежить від ваших умінь, здібностей і рівня кваліфікації. Перший час від 10-12 злотих / год. Графік роботи за бажанням і погодженням з роботодавцем (в середньому 8-12 годин).

Житло надаємо платне: перші два тижні по 20 зл. / добу, потім по 15 зл. В місяць 450 зл. Будинки з кухнями, санвузлами (пральна машина, холодильник, інтернет і так далі). Для кожного нового співробітника окремо закуповується нові постільні приналежності. Або ж облаштовані хостели з усіма зручностями.

Збирачі меблів

Потрібні столяри, збирачі меблів, лакировщики на меблевий завод. Бажано досвідчені. Робота в Польщі в місті Краків - офіс (10 км від Кракова робота)

ОБОВ'ЯЗКИ Монтаж меблів, лакування, столярні роботи, виготовлення складної меблів та інших виробів з масиву деревини з можливим застосуванням фанерування, ламінування. Ручне різьблення не обов'язкове.

ЗАРПЛАТА від 2500 злотих. Перші 5-7 днів по 8 зл., Потім від 10 зл. і вище. Робота 5-6 днів в тиждень.

Фірма надає житло 1 км від роботи - 100 злотих на місяць. Будинок з кухнею, санвузлом повністю облаштований для комфортного життя (пральна машина, холодильник, посуд, інтернет). Для кожного нового співробітника окремо закуповується нові матраци, подушки, ковдри і постільні приналежності.

Зварювальник, слюсар, токар, фрезерувальник

Винагорода за роботу: 2 000 - 3 500 зл.

Робота в Ченстохові, повна зайнятість, досвід роботи від 1 року.

Требуються чоловіки на будівельні спеціальності! Житло! З / п 10-13 зл / год.

Інші матеріали в цій категорії: « Контакти регіональних координаторів

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами