Заповнення візової анкети

Ні для кого не секрет, що заповнення візової анкети, збір і підготовка "вірних" документів один з перших і найважливіших етапів на шляху до позитивного результату і отримання довгожданої Шенгенської візи.

Невірно зібрані документи або неграмотно заповнена анкета - це підстава для отримання відмови.
Наслідок, якого:

  • В першу чергу зірвана поїздка
  • Витрати на візові збори (35 євро) і візові центри (20 євро)
  • Поїздки в інші міста для подачі візової заяви
  • Сила-силенна витраченого часу і нервів
  • А найголовніше штамп, який далеко не «прикрашає» Ваш паспорт
  • Ну і, звичайно ж, зіпсований настрій

Щоб уникнути, вищевказаних наслідків, координатори програми "ППУ Робота" допоможуть Вам правильно заповнити не тільки візову анкету, але і всі інші необхідні документи необхідні для працевлаштування в Польщі.

 

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами