Прийом запорожців В.о. Голови Запорізької обласної організації ППУ 20.01.2015

1. Безкоштовна роздача хліба запорізьким пенсіонерам, юридично-правові консультації, підписка на газету «Запорізький пенсіонер».

2. В.о. Голови Запорізької обласної організації Партії пенсіонерів України Валерій Володимирович Фоменко 20 січня 2015 провів черговий особистий прийом запорожців.

Читайте більше: Запорожці довіряють Партії пенсіонерів України!

Flickr Suite Plugin ERROR! Connection error: - "it was not possible to open the API call URL: 110 could not connect to the host "api.flickr.com""


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами