Поздравление с Новым 2018 годом!

Шановні однопартійці, однодумці, друзі!

Від імені Партії Пенсіонерів України щиро вітаю вас із Новим 2018-м роком та світлим Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був насиченим боротьбою за права українських пенсіонерів, розширенням лав та зростанням авторитету партії, - ми раділи урядовому осучасненню пенсій та відстоювали законодавче запровадження європейських стандартів життя для пенсіонерів сьогоднішніх і майбутніх, брали участь у місцевих виборах та шукали надійних партнерів серед партій, які розділяють наші ідеї соціальної справедливості та виступають за європейський соціалізм.

Наступний, 2018-й рік має стати вирішальним роком боротьби, й ми не чекаємо легких перемог, адже за ним вже стартуватимуть Президентські й Парламентські вибори. Тому на новий рік ми покладаємо не лише світлі надії, а й рішучі сподівання на розуміння однодумців, партнерську підтримку, зміцнення осередків партії та вихід на якісно новий рівень політичної боротьби за права і свободи найнезахищеніших верств нашого суспільства!

Дорогі друзі! Нехай Новий рік принесе у ваші сім’ї добробут і затишок, подарує кожному міцного здоров’я та сприяє успіхам у добрих справах, а нашій Україні – дасть заслужені мир та спокій, сприяє економічному зростанню! І, звичайно, подарує усім нам Боже благословення Христа, Різдво якого ми із благоговінням зустрічаємо у ці чудові новорічні дні!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Подпишитесь на наши новости